CabinZero Classic 36L Original Purple

CabinZero Classic 36L Original Purple

orientační cena 1540 Kč

CabinZero Classic 36L Original Purple z kategorie Cestovní tašky

Informace o produktu

Praktický palubní batoh CabinZero Classic 36L je ideální do letadla. Batoh má speciální Ykk zipy, nejodolnější zipy ve své třídě, dále spony a přezky Utx Duraflex jsou z velmi odolných materiálů. Boční stahovací popruhy jsou z vnější strany. Držadlo je upevněno ze shora i z boku pro pohodlné přenášení v ruce. Kufr má polstrované ramenní popruhy, lemované švy a hlavní komoru na zip. Jezdce zipu lze uzamknout visacím zámkem (není součástí výrobku). Přední kapsa na zip je určena na drobnosti. Vnitřní kapsy ze síťoviny i na zip slouží pro snadnější organizaci vašich věcí. Vnější látka a další prvky jsou z voděodolných materiálů. Integrovaný systém Global Luggage Tracker je od společnosti Okoban. Platí zde desetiletá záruka, kterou lze zdarma prodloužit na 25 let po „lajknutí“ CabinZero na FB (nejpozději do 30 dnů ode dne nákupu)
Co je Global Luggage Tracker od společnosti Okoban? Jde o bezpečnostní prvek s unikátním kódem, díky němuž se může zpět do rukou svého majitele dostat ztracené a znovu nalezené zavazadlo. Systém funguje na principu nálezů a ztrát a v současnosti je i napojen na systém evidence zavazadel řady velkých letišť. Stačí se po obdržení vašeho CabinZero batohu zaregistrovat na okoban.com a v případě ztráty a nálezu vašeho batohu vás systém sám upozorní pomocí informační sms, kde se batoh nachází. Díky tomu může být dopraven zpět až k vám.

Specifikace

speciální Ykk zipy, nejodolnější zipy ve své třídě
spony a přezky Utx Duraflex z velmi odolných materiálů
boční stahovací popruhy z vnější strany
držadlo ze shora i z boku pro pohodlné přenášení v ruce
polstrované ramenní popruhy
lemované švy
hlavní komora na zip
jezdce zipu lze uzamknout visacím zámkem (není součástí výrobku)
přední kapsa na zip na drobnosti
vnitřní kapsy ze síťoviny i na zip pro snadnější organizaci vašich věcí
vnější látka a další prvky z voděodolných materiálů
integrovaný systém Global Luggage Tracker od společnosti Okoban
desetiletá záruka, kterou lze zdarma prodloužit na 25 let po „lajknutí“ CabinZero na FB (nejpozději do 30 dnů ode dne nákupu)

Parametry

Výrobce: CabinZero
Objem: 36 L
Kapsa na notebook: Ne
Rozměry: 44 x 30 x 19 cm
Hmotnost: 700 g
Materiál: Waterproof Polyester