Ferrino Transalp 60l Lady 2020 hnědá

Ferrino Transalp 60l Lady 2020 hnědá

orientační cena 3490 Kč

Ferrino Transalp 60l Lady 2020 hnědá z kategorie Expediční batohy

Informace o produktu

Turistický batoh Ferrino Transalp 60 Lady je dámskou verzí oblíbeného dvoukomorového batohu. Svou konstrukcí v oblasti ramenních popruhů, hrudního pásu a bederního pásu je speciálně přizpůsoben ženské anatomii, díky čemuž je pohodlnější. S objemem 60 l představuje skvělý úložný prostor pro Vaše túry. Do obou komor je přístup i z přední strany, o uspořádání svých věcí tak budete mít lepší přehled.
Pohodlné nošení i v dlouhých časových intervalech obstarává zádový systém nastavení D.E.A. (Double Ergo Adjustment). Nabízí nadstandardní komfort i při plném zatížení. Výztuha z hliníkové slitiny rovnoměrně rozkládá váhu batohu do ramenní i bederní části. Zadní strana batohu je anatomicky tvarovaná a z prodyšného materiálu, který zaručuje dokonalou cirkulaci vzduchu. Prodyšné jsou i měkké bederní popruhy, které poskytují nejen lepší oporu při nošení batohu, ale zároveň mají kapsy. Další kapsy naleznete na bočních stranách batohu, na čelní straně a na víku.
Samozřejmostí je odnímatelná pláštěnka, možnost využití vaku na vodu a úchyty na trekingové hole či cepíny. Turistický batoh Ferrino Transalp 60 je vyrobený kombinací materiálu Supertex a polyesteru JacquardWeave. Tyto materiály dodávají batohu extrémní pevnost a odolnost proti roztržení a oděru.

Parametry

velkoobjemový dvoukomorový batoh
přizpůsobený ženské postavě
ergonomicky upravené ramenní popruhy, zádový systém a bederní pás
zádový systém D.E.A. s výztuhou z hliníkové slitiny
pevný materiál odolný vůči roztržení a oděru
vrchní plnění
možnost čelního vstupu do batohu
zadní strana z prodyšného materiálu
pohodlné ramenní popruhy se stabilizačními dotahy 
dvojitá kapsa ve víku
bezpečnostní kapsa
boční kapsy
čelní kapsa
kapsičky na bederním pásu
oddělená spodní komora s čelním vstupem
odnímatelná pláštěnka
možnost využití vaku na vodu
materiál: JacquardWeave 500D, Supertex
hmotnost: 2,35 kg
rozměry: 74 x 44 x 34 cm
objem: 60 l