Green Hermit CT-1220 20l zelená

Green Hermit CT-1220 20l zelená

orientační cena 590 Kč

Green Hermit CT-1220 20l zelená z kategorie Batohy do 30l

Informace o produktu

Ultra lehký batoh GreenHermit CT-1220 20l je speciální sportovní vodotěsný batoh o objemu 20 litrů. Užitečný je při všech outdoorových aktivitách a během cestování. Batoh je extrémně skladný, lze ho složit do malé ruličky a nosit stále s sebou. Ultra lehký batoh GreenHermit CT-1220 20l najde uplatnění také jako alternativní vak pro nákupy nebo pro horolezectví.
Účinně chrání před navlhnutím díky své neuvěřitelné těsnosti, která je zajištěna vzduchotěsným rolovacím zavíráním se sponou, aby se voda nedostala k Vašim věcem. Použitý materiál Cordura je velice kvalitní s extrémní pevností a odolností proti oděru. Pružná a odolná tkanina je opatřena svrchní vodoodpudivou úpravou. Všechny napěťové body jsou posíleny, aby batoh unesl i větší zátěž.
Pro větší komfort během nošení jsou ramenní popruhy polstrované a protiskluzové, nesjíždí proto z ramen a zůstávají na svém místě. Ultra lehký batoh GreenHermit CT-1220 20l ochrání Vaše věci v nepříznivých podmínkách, což oceníte nejen na lodi, ale i při kempování nebo turistice.

Parametry

vysoce kvalitní materiál
extrémní pevnost
oděruvzdorný
vodoodpudivá svrchní úprava
vhodný pro všechny outdoorové sporty
extrémně skladný
lze ho složit do malé ruličky
alternativní vak pro nákupy
chrání před navlhnutím
výborné těsnící vlastnosti
rolovací zapínání se sponou 
odolný materiál
zesílené napěťové body
polstrované a protiskluzové ramenní popruhy
podlepené švy
ideální na loď, kempování a turistiku
objem: 20 litrů 
hmotnost: 65 g 
materiál: Cordura