Thule Sapling Dark Shadow

Thule Sapling Dark Shadow

orientační cena 7990 Kč

Thule Sapling Dark Shadow z kategorie Dětské sedačky

Informace o produktu

Dětské nositko Thule Sapling je velmi komfortní sedačka vhodná pro děti, které dokážou sedět bez pomoci (cca od 6 měsíců věku, minimální hmotnost dítěte je však 7,3 kg). Je určená pro nejmenší turisty, kteří ještě nezvládnou pořádnou porci kilometrů nebo prudší kopec a nechcete je ochudit o krásy přírody. Nosič má plně nastavitelný zadní panel a bederní pás, díky kterým skvěle padne, pohodlně se nosí a rodiče si jej během cesty mohou snadno a rychle předávat. Zadní část je příjemně měkká a zároveň pevná. Je konstruována tak, aby v důležitých kontaktních místech mohl proudit vzduch a ochlazovat vás. Popruhy na stabilizaci zátěže umožňují průběžné a snadné nastavení těžiště nosiče přitažením dítěte blíže k rodiči tak, aby se mu neslo co nejpohodlněji.
Důraz byl samozřejmě kladen i na pohodlí a bezpečí dítěte. Nosítko disponuje výškově nastavitelným ergonomickým sedátkem s plyšovou výstelkou, které účinně rozkládá hmotnost dítěte a poskytuje mu oporu pro stehna. Veškeré popruhy zajišťují, že je dítě v sedačce bezpečně usazeno. Zároveň je ale dítě díky polstrování v dokonalém komfortu a vydrží tak v nosítku dlouhou dobu. Nosič je také vybaven roztažitelnou clonou proti slunci, která dítě ochrání před horkem.
Dětská sedačka Thule Sapling je promyšleno do posledního detailu. Vyniká dobře členěným úložným prostorem, do kterého se vejdou věci pro Vás i pro Vaši ratolest. Nechybí například ani kapsa pro vodní vak. Dítě lze do nosiče usadit dvěma způsoby - shora nebo ze strany. Ideální způsob si tak vybere každý. V zadní části naleznete pevné sklopitelné stojny, díky kterým je sundávání nosítka ze zad a následné pokládání výrazně snazší. Nehrozí, že by se nedopatřením sedačka po položení překlopila. Velmi praktickým detailem je sklopitelná nášlapná podložka, která pomáhá nosítko stabilizovat při vyndávání dítěte. Pokud hledáte skvělého pomocníka pro pěší túry s Vašimi ratolestmi, dětské nosítko Thule Sapling je pro Vás ideální volbou.

Parametry

bezpečné přenášení dítěte na túrách
vysoké pohodlí pro dítě i rodiče
plně nastavitelný zadní panel a bederní pás
prodyšný zádový systém
skvělé rozložení hmotnosti
možnost nastavení těžiště nosiče
výškově nastavitelné ergonomické sedátko
plyšová výstelka
polstrované ramenní popruhy pro dítě i rodiče
nastavitelné opěrky nohou
sklopitelné stojny pro postavení nosítka
prostorný úložný prostor rozdělen do několika kapes
kapsa na vodní vak
skládací sluneční clona
snadná údržba
nosnost: 22 kg (sedačka + dítě + náklad)
rozměry: 35 x 31 x 73 cm
hmotnost: 3,3 kg
materiál: 210D Cordura nylon, 420D nylon
minimální hmotnost dítěte: 7,3 kg